Aöf Çalışma Ekonomisi Genel İşletme çıkmış sınav soruları ve cevapları , 

eski dönem, güz ara sınav, güz dönemi, final sınavı bahar,  dönemi ara sınav, bahar dönemi final sınavı ,çıkmış sınav sorular ,ve cevapları

Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesinin Genel İşletme Dersi kodu İŞL107U dersinin geçmiş dönemde çıkmış soruları ve cevaplarına Açıköğretim fakültesinin sınav yayınlama merkezinden ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki verilen adımları izleyerek çıkmış sorulara ulaşabilirsiniz. 

1- Açık öğretim Sınav yayınlama sistemine ulaşmak için TIKLAYINIZ

2- Açıköğretim fakültesi bilgilerinizi kullanarak giriş yapınız. 

3- Çıkan sayfada geçmiş dönem sınavlarını göreceksiniz. Hangi yılın, hangi sınavına ulaşmak istiyorsanız ona tıklayınız.

4-Açılan sayfada  OTURUM KODLARI, KİTAPÇIK KODLARI, CEVAP ANAHTARI bölümlerini göreceksiniz.

 

 

5-Oturum kodları kısmını tıklıyorsunuz bu bölümde hangi bölümde okuyorsanız o bölümü buluyorsunuz. 

 

Kırmızı ile işaretlediğimiz kısımlar Kitapçık kodları aradığınız dersin hangi kitapcıkta olduğunu gösteriyor, bir yere not alın.

Yeşil ile işaretli kısımlar ise ders kodları. Cevap anahtarlarını bulurken lazım olacak onları da bir yere not alabilirsiniz.

 

6-Kitapçık kodları kısmını tıklıyoruz. Dersimizin bulunduğu numarayı tıklıyoruz. Bilgisayarımzda açıyoruz. Sınavın görüntülenebilmesi için bilgisayarınızda Adobe reader bulunmalı yoksa indirmek için Tıklayınız.

 

7- Cevap anahtarı kısmına tıklayarak,  yeşil ile gösterdiğimiz ders kodunuza bakarak cevapları bilgisayarınıza indirebilirsiniz.